15 ottobre, 19:00 16 ottobre, 19:00

Vesvese Gecesi: Deniz Kurtel + Kaan Düzarat + Arman Akıncı

Babylon Milano, Italia musica

Babylon

Şehbender Sokak No:3 Tünel, Asmalı Mescit, Beyoğlu - İstanbul | Harita

28 TL

22:00

Kimilerine göre house müziğin yeni kraliçesi, kimilerine göre yaptığı ışık tasarımlarıyla New York'un efsane partilerine ev sahipliği yapan klübün -Marcy's Hotel- o büyüleyici atmosferinin yaratıcısı, kimilerine göre günümüz elektronik müziğinin en iyi kadın prodüktörlerinden. Sanatçı bir aileden gelen Deniz Kurtel için söylenebilecek en doğru söz ise elini attığı her şeyi yaratıcı zekasıyla özel bir tecrübeye dönüştüren bir yetenek olduğu. Bir önceki albümü Music Watching Over Me'de yayınlanan The L Word şarkısı Brooklyn'de en underground klüplerdeki yüksek uçuşlardan, Milano'da Givenchy defilesinin after partisindeki yüksek tabaka kalabalığına kadar her ortamda yer buldu. Deniz Kurtel'in İstanbul gecesinde hem eski şarkılarını dinleyerek kulaklarımızı boşaltacak hem de yeni albümü The Way We Live'in tadına bakacağız. Vesvese'nin düzenlediği gecenin açılışını Kaan Düzarat ve Arman Akıncı yapıyor.

Maelcum

Benzer gece etkinlikleri

Özel Sayılar

istanbul running guideIstanbul Running Guide

Alternatif koşu parkurlarıyla İstanbul Running Guide, Istanbul’u koşarak keşfetmek için bir rehber.

Parklar & PazarlarParklar & Pazarlar

Zero İstanbul Parklar ve Pazarlar özel sayısı, İstanbullulara, kentin hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yer alan park ve pazarlarından öneriler sunuyor.

Istanbul Design GuideIstanbul Design Guide

Istanbul Design Guide,1980’lerden bugüne İstanbul’daki sosyal ve mimari değişimlere yön veren 50 mekân ve yapı için tarihsel bir rehber niteliğini taşıyor.